• Kabeļtelevīzijas āra fiber optisko mezglu 2 rezultātu AGC Optisko Uztvērēju 0
  • Kabeļtelevīzijas āra fiber optisko mezglu 2 rezultātu AGC Optisko Uztvērēju 1
  • Kabeļtelevīzijas āra fiber optisko mezglu 2 rezultātu AGC Optisko Uztvērēju 2
  • Kabeļtelevīzijas āra fiber optisko mezglu 2 rezultātu AGC Optisko Uztvērēju 3

Kabeļtelevīzijas āra fiber optisko mezglu 2 rezultātu AGC Optisko Uztvērēju

€28.94
  • Piegāde nākamajā dienā
  • Augstākās kvalitātes
-
+

Kabeļtelevīzijas āra fiber optisko uztvērēju, 2 rezultātu AGC Optisko Uztvērēju 1.Produkta Apraksts

XW-17OPR02 optisko KABEĻTELEVĪZIJAS uztvērējs ir mūsu jaunā paredzēti KABEĻTELEVĪZIJAS optisko uztvērēju un tas optisko mezglu pieņem MMIC kā septiķus pastiprinātāju un atpakaļ posms, ko izmanto GaAs jauda dubultā hibrīda modulis. Regulējams slāpēšanu un līdzsvars padara atkļūdošanas ļoti ērti. Lietotāji var arī izvēlēties moduļu kombināciju, atbilstoši to faktiskajām prasībām

2.Produkta Funkcijas

1. Augstas atsaucīgi PIN fotoelektrisks slēdzis caurule

2. Desmit gabaliem, luminiscentās caurule var parādīt vairāk precīzu optisko jaudu.

3. Ideāls Ķēžu konstrukcijas, tiesvedības stadijā ir SMT procesu un atpakaļ posms ir modulis, amplifikācijas,

kas var nodrošināt optisku signālu pārraides mierīgāk.

4. Dubultā jauda, augstas pieaugums un zemas traucējumus.

5. Optiskā AGC kontroles, kad ievades optisko jaudu -9~0dBm, izvades līmeni saglabāt nemainīgs un CTB un CSO būtībā nemainās.

3 . Tehniskie parametri

Saņem Optisko Jaudu

dBm

-9~0

Optiskā Return Loss

dB

>45

Optiskā Saņemšanas Viļņa

nm

1100 ~ 1600

Optiskās Pieslēgvietas Tips

FC/APC, vai SC/APC

Joslas platums

MHz

47-750&862

Seklums Band

dB

±0.75

Nominālā izejas jauda

dBuV

106

Max izejas jauda

dBuV

110

Izejas Return Loss

dB

≥14

Izejošā Pretestība

Ω

75

C/N

dB

≥ 51

CTB

dB

≥ 65

CSO

dB

≥ 60

Vispārējo Veiktspēju

Barošanas Spriegums

V

AC35~AC90&AC140~AC265

Darbības Temperatūra

°C

-40~+60

Izmērs

mm

240(L)x160(W)x110(H)

Neto Svars

Kg

2.5

Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi.

+86-15305338423

  • Modeļa Numurs: XW-17OPR02
  • Optiskā return loss: 45dB
  • Zīmola Nosaukums: WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
  • Joslas platums: 45-750/862MHz
  • Strāvas Padeve: AC30-AC110V vai AC165-C245V
  • Optiskās ievades diapazons: -9~+2dBm
  • RF savienotājs: SC/APC vai FC/APC
  • Garantijas laiks: 1 gads
  • Viļņa: 1100 ~ 1600nm
  • Nominālais limeņa: 104dBuV
  • Posteņa nosaukums: Kabeļtelevīzijas āra fiber optisko uztvērēju, 2 rezultātu AGC Optisko Uztvērēju

  • Iepakojuma Lielums: 30cm x 25cm x 15cm (11.81in x 9.84in x 5.91in)
  • Iepakojuma Svars: 3.5kg (7.72lb.)
  • Vienības Veids: gabals

Produkta Pārskats

Saistītie Produkti

5GAB/maiss 10M SC-LC Simplex, single-mode fiber optic patch cord 10M Simplex 3,0 mm FTTH optisko šķiedru džemperis Saistītās

5GAB/maiss 10M SC-LC Simplex, single-mode fiber optic patch cord 10M Simplex 3,0 mm FTTH optisko šķiedru džemperis


5GAB/maiss 10M SC-LC Simplex, single-mode fiber optic patch cord 10M Simplex 3,0 mm FTTH optisko šķiedru džemperis Programmas KABEĻTELEVĪZIJAS Optiskās šķiedras sakaru sistēmas Optiskās šķiedras datu pārraides Ēkas, tīkla piekļuve, Vadu sistēmas, ODF €14.51

€13.49

Fujikura MFV-50S Akumulatoru, Lādētāju, Vadu Strāvas Vads DCC-10 Lādētāja Vadu, kas Izgatavoti Ķīnā Saistītās

Fujikura MFV-50S Akumulatoru, Lādētāju, Vadu Strāvas Vads DCC-10 Lādētāja Vadu, kas Izgatavoti Ķīnā


Produkta Apraksts: 1.Fujikura DCC-10 BTR-06S / L akumulators, uzlādes kabelis, Fujikura (Fujikura) DCC-10 Akumulatora uzlādes kabelis Lai BTR-06S / L akumulatora, caur DCC-10 līdz BTR-06S / L akumulatoru pieslēgtu uz ADC-11, AC-DC strāvas adapteri.

€25.62

FTTH Fibertool komplekti metāla Cirvis AUA-60S + fiksēta garuma ierīci + Miller skava + pārklāts stieples, attvaicējot Saistītās

FTTH Fibertool komplekti metāla Cirvis AUA-60S + fiksēta garuma ierīci + Miller skava + pārklāts stieples, attvaicējot


FTTH Šķiedras Cirvis instrumentu komplekti metāla AUA-60S + fiksēta garuma + ierīce + Miller skava pārklāts stieples noņemšanas ierīces 1. (jaunināto versiju, automātiska nazi) metāla griezējs AUA-60S 2. Iekšējo sešstūri lāpstiņa 3. €27.28

€25.92